
Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9
Modell: ECN 1325 2048 5MS16-C9
MOQ: 1 stk
Original: Kina
Sertifikat: ISO9001
Garantitid: 12 måneder
Leveringstid: 3~15 virkedager
Betalingsbetingelser: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 er en absolutt roterende encoder med høy presisjon konstruert for tilbakemeldingsapplikasjoner for heistrekkmotorer. Den tar i bruk EnDat22-kommunikasjonsprotokollen, og leverer pålitelig hastighet og posisjonstilbakemelding for synkrone heistrekkmaskiner og avanserte drivsystemer.
I tillegg til Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9, leverer NONA også originale HEIDENHAIN-kodere-inkludert ERN1387, ECN1313, ECN413 og ECN113 - i tillegg til høykvalitets alternativer for husholdningserstatning. Ta gjerne kontakt med vårt kundeserviceteam for detaljerte tilbud og teknisk støtte.
Produkt Parameter
|
Parameter |
Spesifikasjon |
|
Type |
Heis deler |
|
Kategori |
Heis Roterende Encoder |
|
Merke |
Heidenhain |
|
Modell |
ECN 1325 2048 5MS16-C9 |
|
ID-nummer |
1178019-01 |
|
Serienummer |
SN 648 955 579 |
|
Oppløsning |
2048 PPR |
|
Kommunikasjonsprotokoll |
EnDat22 |
|
Forsyningsspenning |
3.6V … 14V |
|
Kodertype |
Absolutt Posisjon Encoder |
|
Søknad |
Heis Trekkmotor Encoder / Hovedmotor Encoder |
|
Opprinnelig |
Kina |
|
Garantitid |
12 måneder |
|
Leveringstid |
3~15 virkedager |
|
Sertifikater |
ISO9001 |
|
|
|
|
|
|
Høy-posisjonering for heismotorer
Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 gir optisk tilbakemelding med 2048 signalperioder per omdreining. Den sporer nøyaktig liten akselforskyvning, eliminerer motorrykk under oppstart og sikrer jevn ytelse for gulvutjevning.
Intelligent EnDat 2.2 Protocol & Wide-Spenningsstøtte
Utstyrt med et høyhastighets EnDat22-seriegrensesnitt, støtter denne koderen sann-systemdiagnostikk og høy-dataoverføring. Den opererer på en allsidig 3,6V til 14V DC strøminngang, og integreres sømløst med store inverterdrev for både nyinstallasjoner og moderniseringsprosjekter.
Industriell holdbarhet for trekkmaskiner
Konstruert for kontinuerlig kraftig-drift, har den en 1:10 konisk aksel og en robust 5MS16-monteringsstruktur. Den tilbyr enestående motstand mot mekanisk vibrasjon, termisk ekspansjon og elektromagnetisk interferens i krevende miljøer.
Hvorfor velge oss?

Garantert kvalitet- 100% Originale produsentprodukter.
Beste pris- Fabrikk-direktepriser.
Pålitelig og rask levering- Raskere enn 90 % av leverandørene.
Én-leverandør av heissystemer- Du sparer 90 % av tiden din.
Beskyttelse etter-salgstjeneste- Nesten-null kvalitetsklager de siste 3 årene.
Produktemballasje

Frakt & Betaling
Etter-salgsstøtte

Før-salg:
Konsultasjon og løsningsstøtte- Produktveiledning, teknisk assistanse og tilpassede anbefalinger for å hjelpe kundene med å velge riktig løsning.

I-Salg:
Installasjon og teknisk assistanse- Profesjonell støtte under installasjon og igangkjøring for å sikre effektiv systemintegrasjon.

Etter-salg:
Garanti og langsiktig-støtte- Alle produkter inkluderer minimum 1 års garanti, med utvidet dekning tilgjengelig for utvalgte varer og løpende teknisk støtte.
FAQ
Spørsmål: Hva er bruken av Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9?
A: Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 er en enkelt-sving absolutt roterende enkoder som hovedsakelig brukes for heistrekkmaskin, og fungerer som heis hovedmotorkoder for å realisere lukket sløyfehastighet og posisjonskontroll av heistrekksystem.
Spørsmål: Hvilket kommunikasjonsgrensesnitt bruker Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9?
A: Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 bruker EnDat22 (EnDat 2.2) digitalt grensesnitt, og støtter høyhastighets toveis dataoverføring mellom koder og heiskontroller.
Spørsmål: Hva er forsyningsspenningsområdet til Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9?
A: Forsyningsspenningen til Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 er DC 3,6 V ~ 14 V, kompatibel med de fleste strømforsyningsdesign for heisdrift.
Spørsmål: Hva er ID-nummeret for Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9?
A: Det samsvarende ID-nummeret til Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 er 1178019-01. Vennligst bekreft ID-koden før du kjøper for å unngå mismatch.
Spørsmål: Kan Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 erstatte andre heiskodere?
A: Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5Erstatning av MS16-C9 avhenger av mekanisk montering, elektrisk grensesnitt, oppløsning og kontrollerkompatibilitet. Ingeniører bør bekrefte koderspesifikasjonene før utskifting.
Spørsmål: Hvorfor velge Heidenhain Elevator Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 for heismodernisering?
A: Heidenhain Heiden Heis Rotary Encoder ECN 1325 2048 5MS16-C9 tilbyr nøyaktig tilbakemeldingsytelse, EnDat22-kommunikasjon og bevist pålitelighet, noe som gjør den til et passende valg for heismodernisering, oppgradering av trekkmaskin og erstatning av vedlikehold.
Populære tags: heidenhain heis roterende encoder ecn 1325 2048 5ms16-c9, Kina heidenhain heis roterende encoder ecn 1325 2048 5ms16-c9 produsenter, leverandører, fabrikk
Du kommer kanskje også til å like
Sende bookingforespørsel















